Ecovacs Service Kit for DEEBOT MINI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 185 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs service kit for deebot mini, dkt010204, ecovacs, tolmuimejad

